Посетить магазин

Задать вопрос по птицеводству и кролиководству

Задать вопрос

Ответы на вопросы


ЛИТЕРАТУРА

Содержание книги


  Для тех кто решил сделать клетку для перепелов своими руками.

 


Реклама на сайте


 Оформить подписку 


Введите свой e-mail:

Будьте в курсе новостей

Запитання від  Ігора.


Мої пташки сьогодні наче сказились весь день товчуться в клітці. Ведуть себе неспокійно. Почали кусатись, з чого б це? Я накрив клітку повністю читав, що це може бути стрес від яскравого світла.

ВІДПОВІДЬ:

Бійка перепелок в клітці ознака не комфортних умов життя.

На сам перед подивіться скільки в клітці самців, може їх там багато. Має бути 1 до 5 тобто, на пять самиць один самець. Те що Ви накрили клітку це добре, але клітка має бути завжди закрита з трьох сторін, а не тільки тоді закривати перепелину клітку коли перепілки вже бються. Але не закривайте клітку повністю, передня сторона там де знаходяться кормушки має бути відкрита.

Також важливо, щоб на перепілок не потрапляли прямі сонячні промені з вікна приміщення де вони знаходяться, якщо така оказія є то затемніть вікна. Ви правильно підмітили яскраве світло підштовхує перепілок до бійки. Також придивіться до ваших улюбленців і, якщо це можливо, визначіть зачинщика бійки. Як правило бійку починає тільки один перепіл, а уже тільки з часом цей непорядок підхоплюють інші. Якщо вийде підмітити хулігана то переселіть його в іншу вільну клітку.

Якщо в клітці вже є поранені перепілки, то їх обовязково переселіть, бо інші перепілки не заспокояться поки не забють до смерті вже поранених пташок. Також зверніть увагу на те, щоб в перепелиній клітці завжди була вода, це дуже актуально саме зараз коли на вулиці стоїть така спека. Якщо не хватає перепілкам води, вони також починають битись за воду, а цього допускати не можна.

Комментарии запрещены.