Посетить магазин

Задать вопрос по птицеводству и кролиководству

Задать вопрос

Ответы на вопросы


ЛИТЕРАТУРА

Содержание книги


  Для тех кто решил сделать клетку для перепелов своими руками.

 


Реклама на сайте


 Оформить подписку 


Введите свой e-mail:

Будьте в курсе новостей

Запитання від  Ігора.

Ніде не можу знайти інфо про те, чи не заважає перепілкам те, коли біля них часто знаходяться люди? у мене племінники люблять крутитись біля клітки, а я не знаю чи не вплине це негативно.

ВІДПОВІДЬ:

Перепілкам потрібен спокій.

Як відомо перепілки, та і взагалі вся птиця яка утримується в господарствах для яйця є стресовою. Виходячи із цього перепілкам треба створювати якомога спокійніше життя.

Якщо слідувати зоотехнічним правилам по утриманню перепілок, то в приміщення де знаходяться перепілки має заходити лиш та людина, котра доглядає за ними. Таку людину з часом перепілки впізнають і не лякаються, всі інші оглядини перепелиного господарства іншими людьми категорично не бажана. Це призводить до зниження несучості, а частенько буває так, що перепілка може розбити голову об стелю перепелиної клітки. Такі випадки бувають тоді, коли перелякана перепілка різко злітає від переляку вертикально вверх, а стеля низька і перепілка вдаряється в неї зі всієї сили, а такий удар частенько спричиняє смерть. А тому вкрай не бажано, щоб інші люди а також коти та собаки заходили до перепілок.

Комментарии запрещены.